Εδεμοκολλημενος
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ποια η άποψή σας για τον Παναγιώτη?

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Ποια η άποψή σας για τον Παναγιώτη? Empty Ποια η άποψή σας για τον Παναγιώτη?

Δημοσίευση από ntina_loukas+nora4ever Τρι Σεπ 27, 2011 6:31 am

Απλα εξαιρετικος.Οτι και να πω ειναι πολυ λιγο και νομιζω το ταλεντο του δεν μου το επιτρεπει...Ειναι θαυμασιος και πολυ καλος,γλυκος,ευαισθητος,λογικος ανθρωπος με ηθος και ευγενεια που σπανιζουν στις μερες που ζουμε..Ενα ειδωλο προτυπο για ολους.Χαιρομαι λοιπον που το δικο μου προτυπο ειναι ο Παναγιωτης γιατι χαρη στον Παναγιωτη εμαθα τι θα πει αγαπη,φιλια,ευγενεια....τι θα πει χαμογελο,σεβασμος,ανθρωπια και ευαισθησια..Ο καλυτερος ανθρωπος του κοσμου ενας αγγελος που γεννηθηκε για να τον αγαπαμε και να μας αγαπαει..Το Ντινακι του που τον υπεραγαπαει!!!!<3
ntina_loukas+nora4ever
ntina_loukas+nora4ever

Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 23/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια η άποψή σας για τον Παναγιώτη? Empty Απ: Ποια η άποψή σας για τον Παναγιώτη?

Δημοσίευση από Vikoula foka-veneti Τρι Σεπ 27, 2011 6:41 am

Ντινάκι μου συμφωνώ απόλυτα με τα παραπάνω λόγια... Μόνο που εγω θέλω να γράψω κάτι απο καρδίας...Μπορεί να ακουστεί κάπος..
Αλλα πλέον δεν θαυμάζω μόνο τον Πετράκη ως καλλιτέχνη.. Θαυμάζω τον Παναγιώτη Πετράκη και ως άνθρωπο.. Έναν άνθρωπο με ευαισθησίες ήθος αρχές αγάπη τρυφερότητα ευαισθησίες.. έναν άνθρωπο που υπερεκτιμώ αφάνταστα... ΈΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ γεμάτος αληθινή καλοσύνη που σπανίζει στις μέρες μας...Είναι προστατευτικός, αγνός... Η Αγάπη μου έχουμε χιλιάδες άτομα σε αυτόν τον άνθρωπο έφερε κοντά χιλιάδες κόσμο.. Δημιούργησε αληθινές φιλίες που θα κρατήσουν πραγματικά στο χρόνο... Είναι εξαιρετικός χρακτηρας και πάνω από όλα αληθινός και όχι δήθεν.. Όσο για το πόσο εξαιρετικός καλλιτέχνης είναι?? Η φωνή του μας ταξιδεύει όλους σε έναν κόσμο μαγικό.. έναν κόσμο που σίγουρα θα ήθελα να είμαι όλες τις ώρες της ημέρας.. Μια φωνή που σε σαγηνεύει και μια προσωπικότητα που σε τραβά.. ενας άνθρωπος γεμάτος αγάπη και ενιαφέρον για ολον τον κόσμο.. Δεν ξέρω τι να πρωτοξεωρήσω σε εκείνων.. Ηθος αρχές ανατροφή... όταν βλέπω την παρουσία του με συγκινεί και με ανακουφίζει.. με ησυχάζει και με ηρεμεί αφάνταστα... Υπάρχουν χιλιάδες ακόμα πράγματα που δεν περιγράφονται με λόγια..Ότι κι αν πω γι αυτόν τον άνθρωπο είναι πραγματικά λίγο... Βλέπετε δεν μπορώ να περιγράψω την τελειότητα...Μόνο ένα πια μπορώ να πω..
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Σ' ΑΓΑΠΑΩΩΩΩ...
Η Βασιλική σου....
Vikoula foka-veneti
Vikoula foka-veneti
Εδεμοκολλημένος
Εδεμοκολλημένος

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια η άποψή σας για τον Παναγιώτη? Empty Απ: Ποια η άποψή σας για τον Παναγιώτη?

Δημοσίευση από ntina_loukas+nora4ever Τρι Σεπ 27, 2011 6:44 am

Βικυ (Βασιλικη) οτι και αν ειπες η μαλλον εγραψες ισχυει...Φιλιες που θα κρατησουν και θα μεινουν ενωμενες στο χρονο...Μα πανω απο ολα??Η ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΨΕΙ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ...
ntina_loukas+nora4ever
ntina_loukas+nora4ever

Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 23/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια η άποψή σας για τον Παναγιώτη? Empty Απ: Ποια η άποψή σας για τον Παναγιώτη?

Δημοσίευση από Vikoula foka-veneti Τρι Σεπ 27, 2011 6:48 am

Μπορώ να συμπληρώσω ότι αν και νεκρή μπορώ να αισθάνομαι και τότε θα τον θαυμάζω ντινάκι μου.. Πραγματικά νιωθω πολύ τυχερή που έχω στην ζωή μου έναν τέτοιο εκπληκτικό άνθρωπο!
Vikoula foka-veneti
Vikoula foka-veneti
Εδεμοκολλημένος
Εδεμοκολλημένος

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια η άποψή σας για τον Παναγιώτη? Empty Απ: Ποια η άποψή σας για τον Παναγιώτη?

Δημοσίευση από ntina_loukas+nora4ever Τρι Σεπ 27, 2011 6:49 am

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩΩΩΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ
ntina_loukas+nora4ever
ntina_loukas+nora4ever

Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 23/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια η άποψή σας για τον Παναγιώτη? Empty Απ: Ποια η άποψή σας για τον Παναγιώτη?

Δημοσίευση από Vikoula foka-veneti Τρι Σεπ 27, 2011 6:52 am

Το ξέρω... Αν δεν ταιριάζαμε δεν θα συμπεθεριάζαμε Ντινάκι!
Vikoula foka-veneti
Vikoula foka-veneti
Εδεμοκολλημένος
Εδεμοκολλημένος

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια η άποψή σας για τον Παναγιώτη? Empty Απ: Ποια η άποψή σας για τον Παναγιώτη?

Δημοσίευση από ntina_loukas+nora4ever Τρι Σεπ 27, 2011 6:53 am

Eλα ντε...λες οτι λεω την στιγμη π σκεφτομαι το ιδιο πραγμα για τον παν τυχαιο?
ntina_loukas+nora4ever
ntina_loukas+nora4ever

Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 23/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια η άποψή σας για τον Παναγιώτη? Empty Απ: Ποια η άποψή σας για τον Παναγιώτη?

Δημοσίευση από Vikoula foka-veneti Τρι Σεπ 27, 2011 6:54 am

Δεν νομίζω αγάπη μου!
Vikoula foka-veneti
Vikoula foka-veneti
Εδεμοκολλημένος
Εδεμοκολλημένος

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια η άποψή σας για τον Παναγιώτη? Empty Απ: Ποια η άποψή σας για τον Παναγιώτη?

Δημοσίευση από Dim_ Παρ Σεπ 30, 2011 3:06 am

Παναγιώτης, Παναγιώτης, Παναγιώτης... Α ναι! Πετράκης! Wink
Και έλεγα τι μου θυμίζει. Τι να πω και εγώ με την σειρά μου;;; Ένας εξαίρετος καλλιτέχνης, ένα γλυκύτατο αγόρι που κρύβει μια αθώα παιδική ψυχούλα μέσα του, ένας καταπληκτικός άνθρωπος, ένας γλυκός και καλός χαρακτήρας... Με πραγματικά σπάνια ψυχή, ευγένεια, ήθος, αρχές και όλα όσα αναφέρατε παραπάνω κορίτσια μου! Η καλοσύνη που τον χαρακτηρίζει τον κάνει να ξεχωρίζει και να διαφέρει σε μεγάλο βαθμό από πολλούς άλλους του χώρου ή και εκτός! Επίσης, το ταλέντο του τόσο στο τραγούδι αλλά όσο και στην υποκριτική δεινότητα με φυσικά προτεραιότητα στο αγαπημένο του -δηλαδή στην τραγουδιστική πλευρά- κάνει μπαμ από χιλιόμετρα και για όσους τον αμφισβητούν μια αναλυτική ματιά στο βιογραφικό του θα τους άλλαζε εύκολα γνώμη

Dim_

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 30/09/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης