Εδεμοκολλημενος
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ποια είναι η γνώμη σας για την Μαριάννα Πολυχρονίδη?

Πήγαινε κάτω

Ποια είναι η γνώμη σας για την Μαριάννα Πολυχρονίδη? Empty Ποια είναι η γνώμη σας για την Μαριάννα Πολυχρονίδη?

Δημοσίευση από Vikoula foka-veneti Τρι Σεπ 27, 2011 7:08 am

Την Μαριάννα δεν την ξέρω τόσο καλά όσο την Αντιγόνη και τον Παναγιώτη από το λίγο όμως που την έχω δει βλέπω έναν εξαίρετο ανθρωπο.. Μια γλυκιά παρουσία με πολύ αγάπη... Η Μαριάννα δεν έχει καμία σχέση με τον ρόλο που υποδίεται.. Εκείνον της Νταίζης.. Είναι το άκρως αντίθετο.. Μια γλυκιά παρουσία με ένα γλυκό χαμόγελο στα χείλη που σε κάνει να αισθάνεσαι πολύ οικεία όταν βρίσκετε κοντά της... Μια ηθοποιός εξαιρετική με μια πραγματικά εκπληκτική φωνή...
Μαριαννάκι Σ΄αγαπάμε!
Vikoula foka-veneti
Vikoula foka-veneti
Εδεμοκολλημένος
Εδεμοκολλημένος

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια είναι η γνώμη σας για την Μαριάννα Πολυχρονίδη? Empty Απ: Ποια είναι η γνώμη σας για την Μαριάννα Πολυχρονίδη?

Δημοσίευση από ??????? Δευ Οκτ 03, 2011 9:09 am

ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ, ΦΟΡΑΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΧΩ ΦΙΑΞΕΙ, ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΦΟΒΕΡΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ, ΤΗΝ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ, ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΡΟΛΟ ΤΗΣ, ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΜΑΛΙΣΤΑ,ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΟΜΠΛΕΞ ΚΑΙ ΣΤΑΡΙΛΙΚΙΑ, ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ

???????
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποια είναι η γνώμη σας για την Μαριάννα Πολυχρονίδη? Empty Απ: Ποια είναι η γνώμη σας για την Μαριάννα Πολυχρονίδη?

Δημοσίευση από Vikoula foka-veneti Δευ Οκτ 03, 2011 9:39 am

Χαρουλα μου σε ευχαριστω πολύ πολύ... Οσο για τα κοσμήματα σου? Απλά υπέροχα.... Συνχαρητήρια... Και γω την έχω γνωρίσει... ΘΕΑ η γυναίκα1
Vikoula foka-veneti
Vikoula foka-veneti
Εδεμοκολλημένος
Εδεμοκολλημένος

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης