Εδεμοκολλημενος
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Hot Σεναριάκια by Katharmataki...!

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Hot Σεναριάκια by Katharmataki...! Empty Hot Σεναριάκια by Katharmataki...!

Δημοσίευση από Renaki_Katharmataki Τετ Οκτ 12, 2011 6:46 am

Εδώ θα μπούνε τα δικά μου Hot Σενάρια...
Κάποιες ξέρετε...!
Renaki_Katharmataki
Renaki_Katharmataki

Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2011
Ηλικία : 31
Τόπος : ♥ ΛουκαΝορικός Παράδεισος! ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot Σεναριάκια by Katharmataki...! Empty Απ: Hot Σεναριάκια by Katharmataki...!

Δημοσίευση από Vikoula foka-veneti Τετ Οκτ 12, 2011 11:03 am

Και λεγα και γω θα τα βαλει δεν θα τα βαλλει τα βαλες τελικα... Αναμένω λοιπον!
Vikoula foka-veneti
Vikoula foka-veneti
Εδεμοκολλημένος
Εδεμοκολλημένος

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot Σεναριάκια by Katharmataki...! Empty Απ: Hot Σεναριάκια by Katharmataki...!

Δημοσίευση από Renaki_Katharmataki Πεμ Οκτ 13, 2011 12:35 am

«Πεθαίνω για Σένα»


Η Νόρα ήταν μια καθηγήτρια και ο Λουκάς ένας γοητευτικός νέος που τον ήθελε παράφορα η Νόρα… Μια μέρα έβρεχε καταρακτωδώς και η Νόρα έιδε τον Λουκά στη στάση ενός λεωφορείου να τουρτουρίζει από το κρύο…έτσι αποφάσισε να τον πάρει και να τον πάει σπίτι του…!
Στο δρόμο…
Ν: Δεν ζητάω εύκολα συγνώμη…!
Λ: Γιατί σου ζήτησα εγώ να μου ζητήσεις…?
Ν: Όχι αλλά έτσι το είπα και όλα αυτά που έκανες να μην τα ξανακάνεις ακούς…?
Λ: Οκ… Πες το και έγινε…Φτάσαμε…!
Ο Λουκάς πήγε πάνω και η Νόρα πήγε στο σπίτι της..! Την άλλη μέρα το πρωί, η Νόρα και επεξεργάστηκε όλα αυτά που έίπε στο Λουκά, ότι δεν τα εννοούσε και έτσι όταν πήγε αυτή στη σχολή χορού πήγε και την βρήκε…
Λ: Όλα αυτά είναι μια εξέλιξη…απλά αγγίζεις και αισθάνεσαι…! ♥
Ν: Δεν υπάρχει φυσική ανάμεσά μας μωρό μου μόνο Χημεία…!
Με το Χημεία η Νόρα και ο Λουκας ειχαν γινει ένα…
Λ: Δεν ξερω να χορευω τοσο καλα θα με μαθετε..?
Ν: Αφου τα ξερεις τα βηματα…Ερωτα μου..! Με το Έρωτα μου η Νόρα ειχε γατζωθει επανω του και χορευαν «Αργετινικο Ταγκο» το χορο που είναι το σο παθιαρικος και τόσο τρυφερος… Τα σωματα τους πλησιαζαν απιλητικά… Η Νόρα αισθανότανε τα χερια του στο καυτο φορεμα της και πετουσε στα συννεφα… Με μια του κινηση την ειχε ξαπλωσει στο πατωμα της εβγαλε σιγα-σιγα τα ρουχα και αρχισε να την φιλαει σε όλα τα σημεια του σωματος της…! Η Νορα εδειχνε να το θελει..τοτε κι αυτη αρχισε να του βγαζει ένα ένα τα ρουχα μεχρι που αυτά πηραν τη δικη τους θεση στο πατωμα…. Τωρα και οι 2 γυμνοί ο ένας πάνω στον άλλον επιθυμούσαν να κάνουν αυτό που φοβόντουσαν. Να μπούνε ο ένας στη Ζωή του άλλου..να νιώσουν για κλάσματα δευτερολέπτου αυτό που κάποιοι ονομάζουνε «Απόλυτο Έρωτα»! Έτσι και έγινε η Νόρα είπε στο Λουκά «Κάντο» και ο Λουκάς μπήκε μέσα της απαλά… Η Νόρα πριν φτάσει στον απόλυτο οργασμό της… του ψυθίρισε ένα γλυκύτατο Σ`αγαπάω…! Τα σώματα τους ειχαν γινει ένα…Τωρα ο Λουκας πηγαινε ποιο γρηγορα… τα χειλη του δαγκωναν με παθος τα δικα της…! Και η Νορα αφηνε μικρες γρατζουνιες στους ωμους και την πλατη του… Λιγο πριν βγει από μεσα της αποφασισε να την βασανισει λιγο με το να ταξιδεψει το κορμι της…Ετσι αρχισε από το λαιμο…πηγε στο στηθος οπου και εμεινε για αρκετο χρονικο διαστημα…! Αρχισε να αφηνει καποια σημαδια;..οπου ηταν λιγο αχνα..λιγο ποιο κατω τα σημαδια ηταν…ηταν… ποιο Εντονα… Πηγε λιγο ποιο κατω από τον αφαλο…εκει η Νορα τελειωσε…ηταν το ευαισθητο της σημειο…Ενιωσε τον απολυτο οργασμο και αρχισε να ιδρωνει…τοτε ο Λουκας την φίλησε γλυκα (σε εκεινο το σημειο για να μην ξεχνιομαστε) και βγηκε από μεσα της… Μετα καθοντουσαν αγκαλιασμενοι και η Νορα φιλωντας τον γλυκα και μετα λιγο παθιασμενα του πεταξε:
Ν: Όλα αυτά που σου ελεγα… Ηταν Ψεματα ακους…? Ψεματα…!
Λ: ( Τότε ο Λουκας την κοιταξε στα ματια) της ειπε ακριβως το ιδιο της ανταπεδωσε το φιλι και ενας ποιο καυτός γύρος ξαναξεκίνησε….!
~ ΤΕΛΟΣ~

«Έμπνευση από την ταινία Πεθαίνω για Σένα!»
Ελπίζω να σας Αρέσει…!
Το link για το Αργετήνικο Τάγκο: https://www.youtube.com/watch?v=I9pRmMARdMQ&feature=related
Ότι μου ρίξετε δεχτό (σοκολάτες μόνο ΙΟΝ )
Renaki_Katharmataki
Renaki_Katharmataki

Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2011
Ηλικία : 31
Τόπος : ♥ ΛουκαΝορικός Παράδεισος! ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot Σεναριάκια by Katharmataki...! Empty Απ: Hot Σεναριάκια by Katharmataki...!

Δημοσίευση από Vikoula foka-veneti Πεμ Οκτ 13, 2011 6:12 am

Με εχεις στείλει ρεεε.... Απαπα.. δεν είμαι εδω... Καλέστε στον Αγιο Πέτρο!
Vikoula foka-veneti
Vikoula foka-veneti
Εδεμοκολλημένος
Εδεμοκολλημένος

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot Σεναριάκια by Katharmataki...! Empty Απ: Hot Σεναριάκια by Katharmataki...!

Δημοσίευση από Renaki_Katharmataki Πεμ Οκτ 13, 2011 4:03 pm

Vikoula foka-veneti έγραψε:Με εχεις στείλει ρεεε.... Απαπα.. δεν είμαι εδω... Καλέστε στον Αγιο Πέτρο!
Οk καλούμε..! Άγιε Πέτρο...Πέτα μας τη Βίκη λίγο στον Πλανήτη Γη...! Την χρειάζονται οι Δρακουλίτσες και τα Καθαρματάκια πες της θα καταλάβει...! Γύρισες...? Razz
lol!
Renaki_Katharmataki
Renaki_Katharmataki

Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2011
Ηλικία : 31
Τόπος : ♥ ΛουκαΝορικός Παράδεισος! ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot Σεναριάκια by Katharmataki...! Empty Απ: Hot Σεναριάκια by Katharmataki...!

Δημοσίευση από Vikoula foka-veneti Παρ Οκτ 14, 2011 6:27 am

Γυρισα γύρισα... Τι με θέλετε?
Vikoula foka-veneti
Vikoula foka-veneti
Εδεμοκολλημένος
Εδεμοκολλημένος

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot Σεναριάκια by Katharmataki...! Empty Απ: Hot Σεναριάκια by Katharmataki...!

Δημοσίευση από Maria_PetrakoBougiouritsa Σαβ Οκτ 15, 2011 4:19 am

Τα έβαλες κι εδώ!!! Τέλειο Ειρηνακι μου!!! Περιμένω το επόμενο!!!
Maria_PetrakoBougiouritsa
Maria_PetrakoBougiouritsa

Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 20/01/2011
Ηλικία : 29
Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot Σεναριάκια by Katharmataki...! Empty Απ: Hot Σεναριάκια by Katharmataki...!

Δημοσίευση από Renaki_Katharmataki Τετ Οκτ 26, 2011 3:46 pm

Ένας Έρωτας…Χίλιες Λέξεις…!


Ακούγεται το εξής τραγούδι: https://www.youtube.com/watch?v=yJthwZY5zOk&feature=feedf

Η Νόρα και ο Λουκάς βρίσκονται σε ένα κλαμπ…αρχικά να δηλώσω ότι δεν γνωρίζονται…όμως αυτό το τραγούδι τους έκανε να έρθουν κοντά…Ο Λουκάς της ζήτησε να χορέψουνε…
Λ: Δέχεστε να χορέψετε μαζί μου…?
Ν: Σε εμένα μιλάτε…?
Λ: Ναι δεν βλέπω καμία άλλη κυρία μπροστά μου…!
Ν: Δέχομαι…( δίνει το χέρι της…)
Αρχίζουν να χορεύουν…η Νόρα κάποια στιγμή ένιωσε μια απορία για το ποια ήταν η ταυτότητα αυτού του Γοητευτικού για τα μάτια της Κυρίου που της ζήτησε να χορέψουνε…έτσι πάνω στο χορό η Νόρα πέταξε:
Ν: Να σας ρωτήσω κάτι…? Πως σας λένε…? Τι δουλειά κάνετε….?
Λ: Με Λένε Λουκά και είμαι ο Καλύτερος Δικηγόρος…! Εσάς…? Και κόψε αυτόν το πληθυντικό μου την βαράει στα νεύρα…! (Αγρίεψε ο Λουκάκος)
Ν: Μάλιστα ότι πείτε…πεις ήθελα να πω…! Εμένα με λένε Νόρα κι εγώ Δικηγόρος είμαι…!
Λ: Πλάκα κάνεις…? Όχι δεν είσαι…! Εσύ είσαι Κουκλίτσα…!
Ν: Με κολακεύεις…! Όχι δεν είμαι…κούκλα εννοώ δεν είμαι…Δικηγόρος όμως είμαι και η καλύτερη στην Ευελπίδων…!
Τέλος πάντων το τραγούδι τελείωσε και ο Λουκάς της αναφώνησε στο αυτί…
Λ: Θες να πάμε σπίτι σου…? Ή Σπίτι μου…?
Ν: Πουθενά…προτιμώ να πάω μόνη μου στο δικό μου…
Λ: Έλα γιατί μου χαλάς την βραδιά…? Εγώ ένιωσα τόσο ωραία απόψε…! Και κάνει να την φιλήσει…
Η Νόρα τον σπρώχνει αρχικά και του λέει: Σα πολύ δεν βιάζεσαι…? Σήμερα γνωριστήκαμε αϊντέ στο κρεβάτι…? Δεν θα τα πάμε καλά…! Μαζέψου…!
Λ: Μα Σ` αγαπάω ρε Νόρα…! Γιατί μου το χαλάς…? Σ` αγαπάω…!
Με το δεύτερο Σ` αγαπάω η Νόρα είχε πέσει στην Αγκαλιά του…! Ένιωσε το μεθυστικό άρωμα να την κάνει να παραλυρεί…! Τελικά παραδόθηκε στα χείλη του….! Την πήγε στο σπίτι του…ένας Θεός ξέρει πως έφτασαν μέχρι εκεί…. Μπήκανε μέσα και τα ρούχα τους σκορπίζονταν το ένα μετά το άλλο στο πάτωμα του σπιτιού του…! Αυτοί τώρα μόνο με τα εσώρουχα κοντά στο τζάκι έδιναν και έπαιρναν Ανάσες ο ένας του άλλου και αντίστροφα…κάποια στιγμή ο Λουκάς της κατέβασε το εσώρουχο με την μόνη του επιθυμία να την κάνει Δική του, Ολόδική του…! Τελικά το κατάφερε… την φυλάκισε στην αγκαλιά του και άρχισε να την φιλάει με πάθος σε όλο της το σώμα…Η Νόρα ένιωσε τον απόλυτο οργασμό όταν έφτασε λίγο ποιο πάνω από την ευαίσθητη περιοχή της…τότε του αναφώνησε με όση Δύναμη της είχε απομείνει «Κάντο» τότε ο Λουκάς υπάκουσε στην επιθυμία της και μπήκε μέσα της απαλά…! Η Νόρα όσο ο Λουκάς ήταν μέσα της ένιωσε Ασφάλεια…! Λίγο πριν βγει από μέσα της αποφάσισε να κάνει ένα Ταξίδι στο κορμί της ΘΕΑΣ που είχε στο κρεβάτι του…έτσι ξεκίνησε…Άρχισε από το λαιμό από όπου και άφηνε μικρά και αχνά σημαδάκια… Ύστερα κατέβηκε ποιο κάτω στο στήθος εκεί το πράγμα άρχισε να δυσκολεύει η Νόρα του έτρεμε.. προσπαθούσε με κάποιες γλυκές και μαγικές κινήσεις να την κάνει να ξαναζεσταθεί… έτσι της δάγκωσε τον λοβό του αυτιού της, της ψυθίρισε ένα Σ` αγαπώ και συνέχισε το ταξίδι του…. Είχαμε μείνει στο στήθος…Τα δόντια του άρχισαν να αφήνουν έντονες Δαγκωματιές και τα πρώτα σημάδια άρχισαν να φαίνονται σιγά σιγά…! Λίγο Αργότερα κατέβηκε στον αφαλό όπου και εκεί έβγαλε την γλώσσα του και άρχισε με ανατριχιαστικές κινήσεις να την γλύφει γύρω γύρω από την τρύπα του αφαλού της…! Η Νόρα ένιωσε πολύ όμορφα εκεί…ήθελε να παίξει… Έτσι ο Λουκάς βγήκε από μέσα της απαλά και χωρίς να την πονέσει και μπήκε με μαγικό τρόπο από κάτω της…!
Ν: Εσύ έπαιξες μαζί μου…! Ήρθε η ώρα μου να κάνω κι εγώ το δικό μου παιχνίδι…!
Λ: Μπα μπα…! Και τι σκοπεύεις να μας κάνεις μικρή ηλίθια Κοκκινομάλλα…?
Ν: Αυτά είναι δικά μου κόλπα…! Εσύ απλά κλείσε τα μάτια σου…!
Ο Λουκάς έκλεισε τα μάτια του και η Νόρα πήγε και κάθισε στην ευαίσθητη περιοχή του… (όχι μην πάει ο νους σας στο πονηρό γλυκές μου) εκεί ο Λουκάς έδειξε να πονάει…! Και άρχισε να φωνάζει: Όχι όχι…!
Ν: Τι όχι όχι καλέ ακόμα δεν άρχισα…?
Λ: Όχι…! Όχι σου λέω..!
Ν: Γιατί ξέρεις ποιος είναι ο στόχος μου…? Εγώ απλά μασάζ λίγο ποιο κάτω από το στήθος ήθελα να σου κάνω αλλά αν δεν θες δε με πειράζει…. Με το δε με πειράζει ο Λουκάς την είχε γυρίσει από κάτω του…της βούλωσε το στόμα με ένα φιλί και την ξαναέκανε δική του…!
Ξαναμπήκε μέσα της απαλά…με περισσότερο όμως πάθος και ένταση…! Η Νόρα άφηνε αχνές γρατζουνιές στον ώμο του και έντονες στα μπράτσα και στην πλάτη…! Τα σώματα τους πήγαιναν ολοένα και ποιο γρήγορα…Λίγο πριν την Κορύφωση ένα φιλί ήταν αυτό που βγήκε αυθόρμητα και από τους δυο καθώς έλουζε τα κορμιά τους κρύος ιδρώτας…! Τελικά η κοινή τους Ζωή ξεκίνησε από έναν απλό χορό μέσα σε ένα βράδυ…! Ο Έρωτας μπορεί να είναι ότι είναι αλλά σε αυτές τις περιπτώσεις απλά μας γοητεύει…!
ΤΕΛΟΣ


Sorry για την καθυστέρηση…!
Ελπίζω να μην είναι πολύ μελό αν είναι ότι μου ρίξετε δεχτό…!
Το Τραγούδι όποια το βρει κερδίζει…κερδίζει…Ένα γλυκό Φιλάκι και μια τρυφερή Αγκαλίτσα…!
Renaki_Katharmataki
Renaki_Katharmataki

Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2011
Ηλικία : 31
Τόπος : ♥ ΛουκαΝορικός Παράδεισος! ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot Σεναριάκια by Katharmataki...! Empty Απ: Hot Σεναριάκια by Katharmataki...!

Δημοσίευση από Vikoula foka-veneti Πεμ Οκτ 27, 2011 5:27 am

Πανουργα κακούργα με πέθανες μωρηηηηηηη... Απαπα προειδοποία πρωτα!
Vikoula foka-veneti
Vikoula foka-veneti
Εδεμοκολλημένος
Εδεμοκολλημένος

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot Σεναριάκια by Katharmataki...! Empty Απ: Hot Σεναριάκια by Katharmataki...!

Δημοσίευση από Maria_PetrakoBougiouritsa Πεμ Οκτ 27, 2011 10:53 am

Τέλειο!!! Περιμένω το επόμενο!!!
Maria_PetrakoBougiouritsa
Maria_PetrakoBougiouritsa

Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 20/01/2011
Ηλικία : 29
Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης