Εδεμοκολλημενος
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Hot senariakia by vikoula

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula Empty Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από viki foka-veneti Πεμ Ιαν 20, 2011 8:09 am

εδω θα βαζω τα δικα μου χοτ σεναρια και ξεκιναω...

ΜΙΣΟΣ Η ΕΡΩΤΑΣ?

Η Νορα ειναι δικηγορος αυταστη...Η πιο περιζητητη δικηγορος στην Αθηνα...
Ο Λουκας ειναι δικηγορος απιστευτα καλος...Περιζητητος σε ολα τα γραφεια...
Εκεινη εχει δικο της γραφειο αλλα συνεργαζεται με το γραφειο του Ρουσσου οπου δουλευει ο Λουκας...Χρονια αντιζηλοι και εχθροι με το που βλεπει ο ενας τον αλλον ειναι ετοιμοι να βγαλουν μαχαιρια...Πρεπει να συνεργαστουν για μια σοβαρη υποθεση...Πως ομως θα γινει αυτο αφου μισιουνται θανασιμα???Η μηπως κατω απ το μισος κρυβονται αλλα συναισθηματα???
Ενα πρωι στο γραφειο του Ρουσσου...
Νορα: Καλημερα σας...
Λουκας: Παλι εδω αυτη???
Ρουσσος: Λουκα...Καλημερα κουκλα μου ολα καλα???
Λουκας: Ναι κουκλα ολα καλα??? (με ειρωνια)
Νορα: Μια χαρα εσεις κυριοι συναδελφοι?
Ρουσσος: Μια χαρα...
Λουκας: Τωρα που σε ειδα οχι πριν ημουν μια χαρα...
Ρουσσος: Νορα σε φωναξα εδω γιατι πρεπει να φυγω για λιγες μερες και θελω να αναλαβεται με τον Λουκα την υποθεση Γεωργιου...Αρκετα σοβαρη οπως ξερεις....
Νορα: Ναι φυσικα...Ποτε φευγετε???
Ρουσσος: Σημερα...
Λουκας: Δηλαδη απο σημερα θα αρχισω να δουλευω με αυτην???
Νορα: Αυτια να βγαλεις ηλιθιε...
Λουκας: Τι μιλας μωρη κλοσσα???
Νορα: Βενετη αντε χεσου...
Ρουσσος: Εγω φευγω μην σφαχτητε μεχρι να γυρισω απ το Παρισι...
Νορα: Μην ανυσυχητε...
Λουκας: Ολα θα πανε καλα...
Ο Ρουσος φευγει Νορα-Λουκαςμονοι στο γραφειο....
Νορα: Αντε ηλιθιε στρωσου να δουλεψουμε και λιγο...
Λουκας: Βρε αντε απο κει καρακαξα θα μου μαθεις την δουλεια μου..
Νορα: Αν ησουν καλος στη δουλεια σου θα ειχες ανοιξη γραφειο...
Λουκας: (την πλησιαζει) Και τι πρεπει να κανω για να φτασω την δικη σου θεση???
Νορα: (ειρωνια) Μονο με θαυμα...
Ενα βραδυ στο σπιτι της Νορας...
Νορα: Γαμωτο αλητη η κωλοϋποθεση....
Λουκας: Ναι ρε γαμωτο τοσες μερες παλευουμε και τιποτα....
Νορα: Τα χω φτησει...Ποτακι θες η δεν πινεις???
Λουκας: Βαλε...
Μετα απο κανα δυο ποτακια...
Νορα: Μην φυγεις ερχομαι παω να αλλαξω δεν αντεχω αλλο με την φουστα και το πουκαμισο...
Λουκας: Ναι ναι που να παω περναω τοσο καλα που δεν μου κανει καρδια να φυγω...
Λιγο μετα η Νορα βγαινει απο το δωματιο φορωντας ενα μοβ ννυχτικο και απο πανω μια ασορτη ρομπα...Μολις την ειδε ο Λουκας τα χασε...Αρχησε να ιδρωνει...
Νορα: Βενετη μ ακους...
Λουκας:..............
Νορα: Παει αυτος τρελαθηκε...Βενετη...
Λουκας: Ε τι εγινε???
Νορα: Λεω αντε τελος γι αποψε αυριο παλι δεν αντεχω αλλο νυσταξα και εχω πονοκεφαλο...
Λουκας: Ναι δικιο εχεις...
Σηκωνεται παει προς την πορτα...Η Νορα τον συνοδευει ως εκει....Η καρδια και των δυο χτυπα απιστευτα γρηγορα...Μια θλιψη και στους δυο στην σκεψη της λεξης "καληνυχτα..."
Λουκας: Λοιπον καληνυχτα...
Νορα: Καληνυχτα Βενετη....
Εμεινε να την κοιταζει για μερικα δευτερα...Μετα απο λιγο...
Νορα: Καλη....
Δεν ειχε πιει τοσο ωστε να μην γνωριζει τι κανει...Την αρπαξε απο την μεση και την φιλησε....Χωρις να σταματησει ουτε λεπτο να την φιλα ξαναμπηκε μεσα στο σπιτι εκλεισαν την πορτα πισω τους...Την οδηγησε ως την κρεββατοκαμαρα..Της ελεισε την ρομπα και εκεινη του εβγαλε το μπουφαν...Αρχισε να την χαιδευει αναμεσα στους μοιρους της...Εκεινη του εβγαλε την μπλουζα εκεινος της εβγαλε το ωυχτηκο που φορουσε...Αρχισε να την φιλα στο στηθος...Του εβγαλε το παντελονι ακολουθησε το εσωρουχο και εκεινου και εκεινης...
Νορα: Λουκα καν το τωρα....
Ο Λουκας δεν αντεχε αλλο ενιωθε την Νορα πανω του, διπλα του, κοντα του...Τοσο καιρο το περιμεναν και οι δυο... Ο Λουκας μπηκε μεσα της...Η Νορα εβγαλε μια κραυγη παθους...Τον φιλουσε με οαθος και εκεινος το ιδιο...Η νυχτα και η ζωη για αυτους ειχε μολις αρχισει...

viki foka-veneti
Εδεμοκολλημένος
Εδεμοκολλημένος

Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2011

https://edemokolimenoi.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από Penny Treli Petrakitsa Πεμ Ιαν 20, 2011 8:35 am

ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ Μ αρεσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Penny Treli Petrakitsa
Penny Treli Petrakitsa

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 20/01/2011
Ηλικία : 30
Τόπος : Στην Εδεμ μαζι με τον Λουκακο και το Νορακι!!!!!!!!!!!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από viki foka-veneti Πεμ Ιαν 20, 2011 8:42 am

Ευχαριστω πολυ να σαι καλα!! Περιμενω και τα δικα σας!

viki foka-veneti
Εδεμοκολλημένος
Εδεμοκολλημένος

Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2011

https://edemokolimenoi.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από viki foka-veneti Τρι Ιαν 25, 2011 1:50 pm

Αδερφια η Οχι????

Η Νορα ειναι μια κοπελα 20 χρονων. Εχει εναν αδεφο γυρω στα 25 τον Λουκα ενας αντρας που τραβαει τα βλεμματα και πολλες γυναικες τον θελουν και η αδερφη του...Γυρνα απο το μεταπτυχιακο που εκανε στο λονδινο.
Αμαλια: Νορα ο αδερφος σου...
Τρεχει στις σκαλες και τον αγκαλιαζει. Το δινει ενα φιλι διπλα απ τα χειλη. Ο Λουκας μαγευεται νιωθε μεσα του περιεργα...Το επομενο πρωι
Αμαλια: Παιδια θα πρεπει να φυγουμε σημερα με τον πατερα σας προεκυψε κατι σοβαρο και θα κανουμε ενα ταξιδι στην Νεα υορκη...
Λουκας: Να πατε.
Ο Πετρος και η Αμαλια ειναι ετοιμη να φυγουν.
Πετρος: Την αδερφη σου και τα ματια σου...
Λουκας: Ναι μπαμπα.. Θα την προσεχω...
Η ωρα ειναι 12 το βραδυ και ο Λουκας καθεται και πινει.
Λουκας: Βγαλτην απ το μυαλο σου ρε ηλιθιε ειναι η αδερφη σου η αδερφη σου...
Η Νορα τον ακουει και χαμογελα. Τον πλησιαζει και τον αγκαλιαζει απο την μεση. Εκεινη φορουσε ενα μαυρο νυχτικο και εκεινος το μποξερακι του (μαυρο κολλητο)
Νορα: Τι κανεις εδω???
Λουκας: Νορα??? (Γυρνα την κοιτα και τον Λουζει κρυος ιδρωτας...) Γιατι εισαι ξυπνια?
Νορα: Δεν εχω υπνο. Εσυ?
Λουκας: Ουτε εγω.
Νορα: Θες να παιξουμε κατι να οπερασει η ωρα???Οπως οταν ειμασταν μικροι?
Λουκας: Ναι αλλα τι???
Νορα: Παμε στο δωματιο μου να παιξουμε φιδακι.., Ελα..
Λουκας: Αντε παμε...
Αρχιζουν να παιζουν... Το απιχνιδι τελειωνει και ο ηττημενος ειναι ο Λουκας.
Νορα: Παλι κερδισα...
Λουκας: Ναι ζαβολιαρα...Την ριχνει στο κρεββατι και αρχιζει να την γαργαλαει. Βρισκονται σε αποσταση αναπνοης. Η Νορα σηκωνει ελαφρως το κεφαλι της και τον φιλαει. Ο Λουκας την σταματα...
Λουκας: Νορα ειμαστε αδερφια...
Νορα: Οχι Λουκα εγω ειμαι κορη τους εσυ εισαι υοθετιμενος. Θα πρεπε να το ξερεις...
Λουκας: Τι???
Νορα: Ναι... Θα σου δειξω τα χαρτια μετα....(κανει να σηκωθει αλλα την τραβα και την βαζει στην αγκαλια του)
Λουκας: Μετα τωρα θα παιξουμε ενα αλλο παιχνιδι ενα παιχνιδι για ενηλικους...
Την φιλαει στο στομα... Η Νορα ειναι απο πανω του. Με μια κινηση εκεινος γινεται αρχηγος του παιχνιδιου. Την φιλαει παντου τρυφερα. Τα χειλη του αφηνουν σημαδια στο σωμα της. Τα νυχια της γρατζουνιες στην πλατη του. Της βγαζει το νυχτικο. Χαιδευει το εσωτερικο των μοιρων της καθως την φιλαει απαλα στο στηθος. Η Νορα τρεμει απο ευχαριστηση. Εχουν κλεισει τα ματια.
Λουκας: Σε θελω πολυ...
Νορα: Και γω....και γω σε θελω...
Ο Λουκας μπαινει μεσα της απαλα και μια κραγη παθους και ευχαριστησης βγαινει και απο το στομα και των δυο της στιγμη της κορυφωσης... Η ζωη τους θα αλλαζε για παντα τωρα ηταν ενα σωμα μια ψυχη....Τωρα θα ζουσαν την ευτυχια....Την δικη τους ευτυχια....

viki foka-veneti
Εδεμοκολλημένος
Εδεμοκολλημένος

Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2011

https://edemokolimenoi.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από Dream On Δευ Νοε 28, 2011 5:31 am

ΤΕΛΕΙΟ!
Dream On
Dream On

Αριθμός μηνυμάτων : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Hot senariakia by vikoula Empty Απ: Hot senariakia by vikoula

Δημοσίευση από Vikoula foka-veneti Σαβ Δεκ 15, 2012 2:53 pm

Dirty sins

H Γυναίκα φορούσε όπως πάντα την μαύρη μίνι φούστα της με το μαύρο τοπ μπλουζάκι της, γυρνώντας με μια κίνηση κοιτάζει το πρόσωπο της στον καθρέφτη..
Ήταν απίστευτα όμορφη και σέξι ,ο χρόνος τελικά ήταν κάλος μαζί της άλλωστε και αυτός γένος αρσενικού δεν , ήταν τι θα της αντιστεκόταν; Και χαρίζει ένα όμορφο χαμόγελο στον καθρέφτη της, αν κάποιος την έβλεπε θα έλεγε τι φωτεινό και αθώο το χαμόγελο αυτής της κοπέλας. Πάντα έπαιζε με την αθωότητα και το σκοτάδι το έβρισκε πιο σέξι να είναι άγγελος με δαιμονική αύρα..

Ο Άντρας καθόταν στο φουαγέ του ξενοδοχείου ,ήταν πολύ ανήσυχος σαν να πηγαίνει πρώτη μέρα στο σχολείο ,δεν περίμενε να τον καλέσει αύτη σε ένα μέρος σαν και αυτό αλήθεια ποίο σοβαρό ξενοδοχείο έχει το όνομα Dirty sins; Παγίδα θα είναι σκέφτηκε ,λες και δεν του έφταναν τα όσα συνέβαιναν ήθελε και αλλά; Αλήθεια τι γύρευε εκεί ; όχι σκέφτηκε δεν θα κάτσω θα φύγω αρκετά έχω στο κεφάλι μου ας τα βρουν μόνοι τους …Εκείνη την ώρα ο υπάλληλος του ξενοδοχείου πλησίασε τον άντρα «Κύριε το πρόσωπο που περιμένετε θα σας δεχτεί στο 68»
68 χμ ο αριθμός της απόλαυσης και του πάθους σκέφτηκε η μικρή φωνή μέσα του...

Την ίδια ώρα η γυναίκα μέσα στο δωμάτιο βάλει στο cd player έπαιζε το lovage sex (Iam a)...και λικνιζόταν με τον ρυθμό, ο άντρας ακούγοντας τον ήχο του τραγουδιού ανοίγει διστακτικά την πόρτα και βλέπει την γυναίκα να είναι παραδομένη στον ρυθμό

Γυναίκα: Σε περίμενα , μην φοβάσαι μπες
Άντρας: Δεν φοβάμαι τίποτα
Τώρα αρχίζουν ένα χώρο περίεργο σαν τον χώρο της πεταλούδας με την φωτιά...
Η τριβή των σωμάτων γινόταν πιο έντονη και ποιο και γρήγορη
Τώρα τα χέρια της είχαν περάσει στην ιδιαίτερη περιοχή του ανδρισμού του,,,
Γυναίκα: όλη η δύναμη και η αδυναμία σας βρίσκεται σε αυτό το σημείο αγοράκι μου
Άντρας: δεν είμαι αγόρι είμαι άντρας και θα δεις
Τα χέρια του μηχανικά λες και κάθε κύτταρο του κορμιού του ήθελε να ικανοποιήσει αυτό το ποθητό και πρόστυχο γυναικείο κορμί την έσπρωξαν βιαία στο κρεβάτι ,τα χείλη τους ενωθήκαν με ένα βίαιο τρόπο αυτό δεν ήταν φιλί αλλά μάχη κυριαρχίας αλήθεια ποιος θα νικούσε η γάτα ή το ποντίκι;
Τώρα το τραγούδι που ακουγόταν ήταν lets go to the bed των cure

Τώρα τα χέρια του άντρα έγιναν ποίο παραγωγικά με την μια έσκισαν το μπλουζάκι της γυναίκας και αποκάλυψε το πλούσιο μπούστο της , δεν φορούσε σουτιέν ,με λυσσά άρχισε να γλύφει της θηλές της και σίγα σίγα να φτάνει στο στομάχι της τα χέρια της γυναίκας κατά την διάρκεια της παρέλασης της γλώσσας του άντρα χάιδευαν τα μαλλιά του ποίος αντέχει άραγε τόση ένταση τόσο πάθος; Τώρα τα χέρια του άντρα τράβηξαν την φούστα της γυναίκας και με τα δόντια της έβγαλε το μικροσκοπικό εσώρουχο, η γλωσσά του περιεργαζόταν την βελούδινη υφή του αιδοίου της γυναικάς, οι μικρές κραυγές ηδονής απ το στόμα της γυναικας ακούγονταν πολύ τεριάστα με το τραγουδι Sexy Back του Justin Timberlake όπου ακουγόταν τώρα απ το cd payer τώρα η γυναίκα αναλαμβάνει ίσως για πρώτη φόρα πρωτοβουλία και σπρώχνει απαλά τον άντρα στο κρεβάτι και σκαρφαλώνει με βία πάνω του τα χέρια της χαϊδεύουν το στήθος της ενώ η έξαψη στο πρόσωπο του άντρα είναι εμφανής .
Η γυναίκα πάντα λάτρευε αύτη την έξαψη που πάθαινε στο κρεβάτι μαζί της.. ο άντρας που σκέφτηκε ότι δεν ήθελε να τελειώσει σε αύτη την στάση την γυρίζει σε ιεραποστολική στάση ξεκίνα ένα ξέφρενο σφυροκόπημα χαρίζοντας πολλαπλούς ηδονικούς οργασμούς στην γυναίκα

Κάποια στιγμή τα δύο κορμιά έπεσαν ξέπνοα στο κρεβάτι και το μόνο που άκουγες ήταν οι ανάσες τους που προσπαθούσαν να βρουν τον κανονικό τους ρυθμό.

Γυναίκα: Αχ τι ήταν αυτό??? 2 χρόνια παντρεμένοι είμαστε δεν το πιστεύω αυτό που ζήσαμε..
Άνδρας: Οχι να δεις τι άντρα παντρεύτηκες...
Γυναίκα: Λες να μην ξέρω Λουκάκο???
Λουκάς: Ξέρεις Νοράκι??
Νόρα: Ξέρω...
Κανει να σηκωθεί από το κρεβάτι αλλα΄της ξανατραβάει κάτω...
Λουκάς: Πας κάπου???
Νόρα: Ναι πάω..
Λουκάς: Δεν έχεις να πας πουθενά...
Νόρα: Γιατί???
Λουκάς: Γτ μόλις αρχίσαμε...
Και την ξαναπαρέσειρε πάλι σε καυτά μονοπάτια ηδονής για όλη την νυχτα!!!!!!!!
Vikoula foka-veneti
Vikoula foka-veneti
Εδεμοκολλημένος
Εδεμοκολλημένος

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης